Produkt: House Flipper 2 Edycja Specjalna - na konsolę i PC - od 281 zł w Amazon

Produkt: House Flipper 2 Edycja Specjalna - na konsolę i PC - od 281 zł w Amazon
Autor Jarosław Dąbrowski
Jarosław Dąbrowski15.02.2024 | 6 min.

House Flipper 2 Edycja Specjalna to limitowane wydanie gry, które ukaże się 21 marca 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. W przedsprzedaży można ją już kupić w sklepie Amazon w cenie od 281 zł. Specjalna edycja zawiera ekskluzywne przedmioty i dodatki dla fanów serii House Flipper. W pudełku znajdziemy m.in. mapę, plakat, gadżety i przypinki. Artykuł przybliża dokładną zawartość wydania, ceny na poszczególne platformy oraz datę premiery House Flipper 2 Edycja Specjalna.

Zawartość specjalnej edycji House Flipper 2

House Flipper 2 Edycja Specjalna to limitowane wydanie gry, które ukaże się 21 marca 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. W przedsprzedaży można je już zamówić w sklepie Amazon w atrakcyjnej cenie od 281 zł.

Specjalna edycja zawiera wiele ekskluzywnych dodatków i gadżetów dla fanów serii House Flipper. W środku znajdziemy m.in. mapę, plakat, podkładkę pod kubek, ołówek stolarski, gumkę do ścierania w kształcie cegły oraz metalowe przypinki.

Poniżej przedstawiamy pełną zawartość pudełka limitowanego wydania House Flipper 2 Edycja Specjalna.

Co znajduje się w pudełku?

Oto lista przedmiotów, które otrzymamy w zestawie:

 • Gra House Flipper 2 Edycja Specjalna na wybraną platformę (PC, PS5 lub XSX)
 • Kolekcjonerskie pudełko
 • Mapa
 • Plakat
 • Podkładka pod kubek
 • Ołówek stolarski
 • Gumka do ścierania w kształcie cegły
 • 3 metalowe przypinki
 • Zestaw naklejek

Jak widać, specjalna edycja zawiera całkiem pokaźny zestaw gadżetów, które ucieszą każdego fana gier House Flipper. To dobra okazja, aby powiększyć swoją kolekcję o wyjątkowe przedmioty związane z tą popularną serią symulatorów remontów i dekoracji wnętrz.

Data premiery House Flipper 2 Edycja Specjalna

House Flipper 2 Edycja Specjalna trafi do sprzedaży 21 marca 2024 roku, czyli tego samego dnia, kiedy odbędzie się premiera podstawowej wersji gry. Limitowane wydanie będzie dostępne od razu na trzech platformach: PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Fani, którzy nie chcą czekać na premierę, już teraz mogą zamówić House Flipper 2 Edycja Specjalna w przedsprzedaży. Gra jest dostępna m.in. w sklepie Amazon w atrakcyjnych cenach.

Gdzie kupić przed premierą?

Oto aktualne ceny przedsprzedaży Edycji Specjalnej w Amazon:

 • House Flipper 2 Edycja Specjalna na PC - 281,33 zł (64,74 €)
 • House Flipper 2 Edycja Specjalna na PS5 - 303,62 zł (69,87 €)
 • House Flipper 2 Edycja Specjalna na XSX - 303,62 zł (69,87 €)

Jak widać, najtaniej można kupić wersję na PC. Wersje na konsole PS5 i XSX kosztują nieco więcej, ale nadal są to atrakcyjne ceny jak na edycję specjalną pełną dodatków.

Czytaj więcej: Preorder Ultros na PC za 67,13 zł w Kinguin - psychodeliczna metroidvania już jutro

Ceny House Flipper 2 Edycja Specjalna na PC i konsole

Sprawdźmy teraz, ile trzeba zapłacić za House Flipper 2 Edycja Specjalna na poszczególnych platformach - PC, PS5 i XSX.

Platforma Cena
PC 281,33 zł (64,74 €)
PlayStation 5 303,62 zł (69,87 €)
Xbox Series X/S 303,62 zł (69,87 €)

Jak wynika z tabeli, najtaniej kupimy grę na PC. Wersja na tę platformę kosztuje 281,33 zł. Drożej zapłacimy za edycje na PS5 i XSX - tutaj cena wynosi 303,62 zł.

Różnica w cenie między PC a konsolami wynosi około 20 zł. Warto jednak pamiętać, że wersja na PC zawiera kod do pobrania gry, natomiast edycje na PS5 i XSX mają grę na płycie.

House Flipper 2 Edycja Specjalna - zawartość pudełka

Produkt: House Flipper 2 Edycja Specjalna - na konsolę i PC - od 281 zł w Amazon

Przypomnijmy jeszcze raz, co dokładnie znajduje się w środku specjalnego wydania House Flipper 2.

Oprócz samej gry, w pudełku otrzymamy: kolekcjonerskie opakowanie, mapę domów do remontu, plakat, podkładkę pod kubek, ołówek stolarski, gumkę w kształcie cegły, 3 metalowe przypinki i zestaw naklejek z motywami z gry.

Edycja Specjalna to świetna okazja, by powiększyć swoją kolekcję o wyjątkowe gadżety związane z ulubioną grą. Z pewnością ucieszą zarówno nowych, jak i stałych fanów serii House Flipper.

Mamy tu zatem pokaźny zestaw przedmiotów dla kolekcjonerów. Jeśli ktoś lubi gromadzić gadżety związane ze swoimi ulubionymi grami, Specjalna Edycja House Flipper 2 będzie dla niego świetnym wyborem.

Zestaw kolekcjonerski House Flipper 2 Edycja Specjalna

House Flipper 2 Edycja Specjalna to przede wszystkim świetna okazja do zdobycia limitowanych gadżetów związanych z tą serią gier.

Do pełnego zestawu kolekcjonerskiego należą:

Mapa przedstawia domy dostępne do remontu w grze House Flipper 2. Będzie pomocna w planowaniu kolejnych projektów i śledzeniu postępów.

Plakat to atrakcyjna, kolorowa grafika, którą można powiesić na ścianie. Będzie miłym akcentem dla fanów gry.

Podkładka pod kubek w klimacie budowlano-remontowym przypomni o ulubionej grze podczas picia kawy czy herbaty.

Ołówek stolarski to niezbędne narzędzie każdego majsterkowicza. Przyda się zarówno w grze, jak i w realnym życiu.

Gumka w kształcie cegły to uroczy drobiazg dla fanów remontów. Może posłużyć w grach jako wymazywacz lub po prostu ozdobić biurko.

Metalowe przypinki z motywami z gry będą świetnym uzupełnieniem ubioru lub plecaka. Pozwolą publicznie pokazać miłość do House Flippera.

Naklejki również nawiązują do tematyki gry. Można je umieścić np. na laptopie, samochodzie lub pudełku od płyt.

Jak widać zestaw kolekcjonerski Specjalnej Edycji to świetne wyposażenie dla każdego fana. Z pewnością ucieszy zarówno podczas grania, jak i codziennego użytkowania.

Różnice między wersjami House Flipper 2 Edycja Specjalna

Choć Specjalna Edycja zawiera te same dodatki niezależnie od platformy, to między wersjami na PC i konsole występują pewne różnice.

Przede wszystkim, na PC otrzymujemy kod do pobrania gry. Natomiast PS5 i XSX mają grę na płycie. Ponadto cena wersji PC jest nieco niższa niż edycji na konsole.

Jednak pod względem zawartości pudełka wszystkie platformy są identyczne. We wszystkich znajdziemy takie same gadżety i przedmioty kolekcjonerskie związane z House Flipper 2.

Podsumowując, Specjalna Edycja to świetny wybór dla fanów serii, niezależnie od tego na jaką platformę planują grać. Zawiera unikatowe dodatki i pozwala cieszyć się grą od pierwszego dnia premiery.

Podsumowanie

W artykule dowiedzieliśmy się wszystkiego o specjalnym wydaniu gry House Flipper 2 Edycja Specjalna. Ta limitowana edycja trafi do sprzedaży już 21 marca 2024 roku jednocześnie na PC, PS5 i XSX. W środku oprócz gry znajdziemy wiele dodatków, w tym: mapę, plakat, podkładkę, ołówek, gumkę, przypinki i naklejki. Artykuł podaje również aktualne ceny Edycji Specjalnej w sklepie Amazon: na PC kosztuje 281 zł, a na konsole 303 zł. Specjalna edycja to świetna okazja, by rozpocząć przygodę z House Flipper 2 od premiery i zdobyć limitowane gadżety dla fanów gry.

Mamy nadzieję, że artykuł dostarczył przydatnych i ciekawych informacji na temat nadchodzącej Edycji Specjalnej House Flipper 2. Zachęcamy do śledzenia naszego serwisu, gdzie na bieżąco publikujemy aktualności ze świata gier.

Najczęściej zadawane pytania

Jest to limitowane wydanie gry House Flipper 2 zawierające wiele dodatkowych przedmiotów dla fanów. W pudełku oprócz gry na wybraną platformę znajdują się gadżety takie jak mapa, plakat, podkładka pod kubek, ołówek, gumka, przypinki i naklejki.

Specjalna edycja trafi do sprzedaży 21 marca 2024 r., czyli w dniu premiery podstawowej wersji gry House Flipper 2. Będzie od razu dostępna na PC, PS5 i XSX.

W sklepie Amazon przedsprzedażowe ceny wynoszą: PC - 281 zł, PS5 - 303 zł, XSX - 303 zł. Najtaniej kupimy więc wersję na komputery, drożej na konsole.

Na PC dostajemy kod do pobrania gry, na PS5 i XSX grę na płycie. Jednak zestaw gadżetów i dodatków w pudełku jest taki sam niezależnie od platformy.

Specjalną edycję można już zamówić w przedsprzedaży m.in. w sklepie Amazon. W dniu premiery będzie dostępna we wszystkich sklepach z grami wideo.

5 Podobnych Artykułów:

 1. Gry na PC - Jakie wybrać? Najpopularniejsze tytuły i gatunki w 2023
 2. Postapokaliptyczna platformówka The Cub na PC | Kinguin
 3. Darmowy dodatek do The Sims 4 na PC i konsole - dusza romantyka
 4. Tanie gry PC w Instant Gaming. 100 najlepszych promocji na klucze Steam do 30 zł
 5. Gry z elementami RPG – Rozrywka Dla Fanów Postaci i Fabuły
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Jarosław Dąbrowski
Jarosław Dąbrowski

Jestem dziennikarzem będącym entuzjastą nowych technologii. Testuję i recenzuję najnowszy sprzęt - laptopy, karty graficzne, monitory. W moich artykułach znajdą Państwo solidną dawkę technicznych informacji przekazanych w przystępny sposób.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły