Wyprzedaż gier Truck Simulator w Steam dla Europy i USA!

Wyprzedaż gier Truck Simulator w Steam dla Europy i USA!
Autor Robert Stępień
Robert Stępień16.01.2024 | 9 min.

Wyprzedaż gier Truck Simulator w serwisie Steam to doskonała okazja dla fanów symulatorów ciężarówek. W obniżonych cenach można kupić podstawowe wersje Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator, a także mnóstwo płatnych DLC i dodatków do tych tytułów. Sprzedaż potrwa jedynie do 22 stycznia, warto więc się pospieszyć. Poniższy artykuł przedstawia wszystkie istotne promocje, jakie trwają w Steam na gry z serii Truck Simulator oraz związane z nimi dodatki. Z pewnością każdy sympatyk wirtualnej jazdy ciężarówkami znajdzie dla siebie interesujące okazje.

Wyprzedaż ETS2 w Europie

Euro Truck Simulator 2, czyli jeden z najpopularniejszych symulatorów ciężarówek, jest aktualnie dostępny w promocyjnej cenie -75%, czyli za jedyne 19,99 zł. To świetna okazja, by nabyć podstawową wersję gry lub uzupełnić swoją kolekcję o brakujące DLC.

Oprócz samej gry w obniżonej cenie, trwają również promocje na mnóstwo dodatków do ETS2. Przykładowo mapę Vive la France! można teraz kupić aż 66% taniej, bo za 24,47 zł zamiast 72,99 zł. Podobne obniżki dotyczą takich DLC jak Beyond the Baltic Sea, Road to the Black Sea czy Italia.

Mapy drogowe w promocyjnych cenach

Fani Euro Truck Simulator 2 regularnie czekają na kolejne rozszerzenia z nowymi lokacjami. Najnowsze dodatki z reguły kosztują około 70 zł, więc obecne wyprzedaże to dobra okazja na uzupełnienie swojej kolekcji gier.

Poza podstawowym ETS2, w obniżonych cenach można kupić dodatkiGoing East! (-66%), Scandinavia (-66%) oraz Italia (-66%). Każdy z nich dodaje do gry nowe obszary do eksploracji z charakterystycznymi krajobrazami, miastami oraz firmami transportowymi i klientami.

Dzięki trwającym promocjom wyprzedażowym, można tanio powiększyć swój wirtualny świat w Euro Truck Simulator 2.

Tuning ciężarówek i dodatkowe funkcje

Oprócz map, w obniżonych cenach można kupić wiele mniejszych DLC dodających pojedyncze ciężarówki, tuningi, skórki czy elementy wyposażenia kabiny kierowcy.

Trzeba tu wymienić Willibald Tuning Pack (-50%), Michelin Fan Pack (-50%) oraz Cabin Accessories (-66%). Mniejsze rozszerzenia trzeba traktować jako dodatek do „pełnoprawnych” map. Twórcy ETS2 cały czas dodają nowe pakiety modyfikacji, a aktualna wyprzedaż to okazja do eksperymentów z modyfikacją ulubionych ciężarówek.

Zestaw Obniżka Cena
Euro Truck Simulator 2 Essentials -73% 62,79 zł
Euro Truck Simulator 2 Cargo Bundle -66% 19,64 zł
Baltic Bundle -73% 70 zł

Jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z ETS2 i nie chce kupować każdego DLC osobno, może wybrać dedykowane zestawy map, funkcji oraz dodatków. Trzy takie kompletne pakiety z najbardziej popularnymi elementami również są teraz dostępne w promocjach od 66% do 73%.

Wyprzedaż ATS w USA

Równolegle do Euro Truck Simulator 2 trwa również wyprzedaż na drugą odsłonę kultowej serii - czyli American Truck Simulator. W sklepie Steam, bazowa wersja ATS kosztuje teraz 19,99 zł (-75%). To najniższa cena w historii, więc z pewnością warto to wykorzystać.

Mapy stanów USA w atrakcyjnych cenach

Podobnie jak w przypadku ETS2, także tutaj na szczególną uwagę zasługują promocje na rozszerzenia z nowymi obszarami do jazdy po USA. Taniej kupić można dodatki Colorado, Idaho czy Utah. Każdy z nich reprezentuje inny charakterystyczny obszar Stanów Zjednoczonych.

Mapa Montana nadal jest stosunkowo „świeża”, więc jej cena została obniżona jedynie o 30% - mimo wszystko to atrakcyjna okazja na rozszerzenie własnych przygód w ATS.

 • Colorado - górzysty, „alpejski” klimat
 • Wyoming - bezkresne równiny i prerie
 • Montana - dzika, surowa przyroda

Połączenie kilku uzupełnień pozwala na znaczne „rozrost” świata gry i zapewnia ogrom różnorodnych wrażeń. Kto choć raz przemierzał amerykańskie drogi w ATS, na pewno to doceni.

Dodatki kosmetyczne i rozszerzenia funkcjonalności

Oprócz map warto zwrócić uwagę na mniejsze pakiety DLC z tuningami i specjalnymi skórkami do ciężarówek. Tutaj obowiązują podobne zasady, co w przypadku Euro Truck Simulator 2 - dzięki dodatkom można eksperymentować z własnym stylem jazdy i wyglądem pojazdów.

Ciekawe pakiety to Retrowave Paint Jobs, Steampunk Paint Jobs czy Wild West Paint Jobs. Każdy wprowadza zupełnie inną stylistykę naklejek i kolorystyki. Do wyboru pozostają również liczne tuningi silników i koła do wybranych marek ciężarówek.

Nie można zapomnieć o kompletnych edycjach ATS zbierających najważniejsze dodatki:

 • Southwest Bundle (-72%) za 77,50 zł
 • Going East Bundle (-50%) za 107 zł
 • Pacific Bundle (-25%) za 89,99 zł

To najprostszy sposób na uzyskanie kilku DLC w jednym, nieco tańszym pakiecie. Trwająca właśnie wyprzedaż na Steam to najlepszy moment na skompletowanie wszystkich najważniejszych elementów w Amerykańskim Symulatorze Ciężarówek.

Czytaj więcej: Gorące promocje w sklepie Valve: Gry PC do 85% taniej podczas oferty śródtygodniowej

Promocje na mapy DLC do ETS2

Chociaż ETS2 od dawna bazuje głównie na modelu DLC i mikropłatności, nadal doczekał się kilkunastu dużych i małych dodatków. Aktualne wyprzedaże na Steam to doskonała okazja, aby w końcu nabyć brakujące mapy, które od dawna są na liście życzeń sympatyków wyścigów ciężarówkowych.

DLC Obniżka Cena
Beyond the Baltic Sea -66% 24,47 zł
Iberia -50% 35,99 zł
Road to the Black Sea -66% 24,47 zł
Vive la France! -66% 24,47 zł

Jak widać z powyższego zestawienia, cztery najnowsze i zarazem największe DLC do Euro Truck Simulator 2 są dostępne w cenach od -50% do -66%. To naprawdę dobra okazja, aby powiększyć i urozmaicić swój wirtualny świat o nowe atrakcyjne lokalizacje rozsiane po całej Europie.

Zestawienie dodatków do ATS

Wyprzedaż gier Truck Simulator w Steam dla Europy i USA!

Z kolei jeśli wolicie amerykańskie klimaty, koniecznie rzucić okiem na promocje w sklepie Steam dotyczące dodatków do American Truck Simulator. Obok samych map warto zwrócić uwagę na paczki rozszerzeń zawierające dodatkowe ciężarówki, tuningi mechaniczne/wizualne oraz elementy wyposażenia kabin.

Najciekawsze zestawy tematyczne

Zamiast kupować po kilka drobnych DLC, lepiej od razu sięgnąć po jeden z przygotowanych wcześniej kompletów. Zawierają one starannie dobrane dodatki pasujące do siebie pod kątem stylistycznym lub funkcjonalnym.

 • Southwest Bundle (-72%) - styl country/western
 • Going East Bundle (-50%) - klimat wschodniego wybrzeża USA
 • Pacific Bundle (-25%) - nadmorski styl życia Kalifornii

W zależności od preferencji, można wybrać paczkę najbardziej odpowiadającą własnym upodobaniom. Wszystkie trzy zestawy zapewniają spójne i immersyjne doświadczenia z amerykańskimi ciężarówkami. To znacznie lepsze rozwiązanie niż chaotyczny dobór pojedynczych dodatków.

Tuningi mechaniczne i wizualne

Jeśli skupiacie się głównie na samochodowych modyfikacjach, sprawdźcie takie paczki jak:

 • Steering Creations Pack (-50%)
 • Retrowave Paint Jobs (-50%)
 • Wheel Tuning Pack (-66%)

Pozwalają one na daleko idącą personalizację wyglądu i osiągów ulubionych ciężarówek. Retrowave to świetna okazja do stworzenia stylistyki rodem z lat 80-tych, kiedy królowały fluorescencyjne barwy. Z kolei pakiety tuningów kół i układów kierowniczych przydadzą się w profesjonalnych wyścigach po amerykańskich autostradach.

Bonusowe gadżety w obniżonych cenach

Oprócz rozszerzeń zmieniających rozgrywkę, warto zwrócić uwagę na dodatki czysto kosmetyczne. W końcu każdy profesjonalny kierowca ciężarówki powinien dbać o swój wizerunek i styl życia. Dlatego przyda się kilka smaczków w rodzaju:

 • Christmas Paint Jobs Pack (-50%)
 • Pirate Paint Jobs Pack (-50%)
 • Halloween Paint Jobs Pack (-50%)

Jak widać, mowa tutaj głównie o specjalnych skórkach stylizowanych na poszczególne święta i wydarzenia. Dzięki takim dodatkom, nasza ciężarówka zawsze będzie dopasowana np. do okresu Halloween lub Bożego Narodzenia.

Poza tym, kto nie chciałby czasami poczuć się jak prawdziwy pirat czy bohater dzikiego zachodu? Tego typu immersyjne fantazje spełniają kolejne warianty stylistyczne oferowane przez twórców gier z serii Truck Simulator.

Zakończenie wyprzedaży 22 stycznia

Przypominamy, że wszystkie promocyjne oferty związane z DLC do Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator kończą się 22 stycznia o godzinie 19:00. Później ceny wrócą do standardowych stawek, więc teraz albo nigdy!

Mamy

Podsumowanie

Obecnie w sklepie Steam trwa atrakcyjna wyprzedaż na gry z popularnej serii symulatorów ciężarówek - Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator. Promocje obejmują zarówno podstawowe wersje tych tytułów, jak i mnóstwo dodatków oraz rozszerzeń DLC.

Z tej okazji sympatycy wirtualnej jazdy TIR-ami mogą tanio rozbudować swoje kolekcje o brakujące mapy, pakiety tuningowe czy specjalne skórki do pojazdów. Część dodatków kosztuje teraz nawet -75%, a kompletne wydania gier można mieć już za 19,99 zł.

Oprócz obszarów do jazdy, w promocjach znalazły się też liczne paczki modyfikacji ciężarówek - zarówno pod względem wyglądu, jak i parametrów technicznych. Miłośnicy symulatorów TIR-ów z pewnością docenią bogactwo wyboru i atrakcyjność cenową ofert.

Niestety, okazje te nie potrwają długo, gdyż zakończenie wyprzedaży zaplanowano już na 22 stycznia o godzinie 19:00. Dlatego sympatycy wirtualnych ciężarówek powinni się pospieszyć z zakupami, zanim rabaty znikną ze sklepu Steam.

5 Podobnych Artykułów

 1. Gry na PC - Jakie wybrać? Najpopularniejsze tytuły i gatunki w 2023
 2. Najlepsze romantyczne seriale Netflixa w 2023 roku
 3. Platformówka Anomaly Agent na PC za 36,62 zł w Kinguinie: cyberpunkowa przygodówka
 4. Darmowy dodatek do The Sims 4 na PC i konsole - dusza romantyka
 5. Oferta Stellar Blade: cena, premiera, preorder - gdzie kupić najtaniej grę ekskluzywną PS5?
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Robert Stępień
Robert Stępień

Jestem dziennikarzem piszącym o grach online. Moje artykuły są pełne humoru i emocji związanych z sieciową rywalizacją. Recenzuję głównie gry MMO i sieciowe strzelanki. Mój styl jest dynamiczny i młodzieżowy.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły